Warsztaty dla dzieci


SŁODKIE ZAJĘCIA DLA DZIECI

Lepienie z masy cukrowejNie od dziś wiadomo, że wszelkie czynności angażujące palce, wspomagają motorykę małą i rozwijają sprawność dziecka. A przy okazji – sprawiają mnóstwo frajdy! A na moich zajęciach dobrej zabawy nie brakuje. Uczymy się pracy z masą cukrową i lepimy proste figurki. Tworzymy małe dzieła sztuki za pomocą najprostszego narzędzia na świecie - naszych rąk. To doskonałe uzupełnienie szkolnej edukacji artystycznej. 

ZAJĘCIA PROWADZĘ STACJONARNIE W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W BESTWINIE

📆 we wtorki o godz. 16.30 - 18.00 - grupa początkująca nr 2 - WOLNE MIEJSCA

📆 w środy o godz. 16.30 - 18.00 - grupa początkująca nr 1 -  BRAK WOLNYCH MIEJSCWARSZTATY DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI, KOLONII, ZIMOWISK

Prowadzę również zajęcia dodatkowe (jednorazowe), w przedszkolach, szkołach, bibliotekach, ośrodkach kultury, czy podczas urodzin, pikników, festynów, obozów, kolonii i półkolonii, a także na różnych eventach.

Zajęcia prowadzone są w formie zajęć grupowych. Preferowane grupy - maksymalnie 30-osobowe na jedną turę zajęć. Oferuję ciekawe zajęcia z wykorzystaniem prawdziwej masy cukrowej. Dziecko tworzy figurkę od podstaw, według instrukcji oraz moich wskazówek. Jest możliwość wyboru figurki, którą dzieci będą lepić. Jeżeli jest kilka grup, każda grupa może wybrać inną figurkę z aktualnej oferty. 

Stopień trudności warsztatów zawsze jest dostosowany do wieku uczestników.


CENNIK:

  • GRUPA do 20 osób – KOSZT 28 zł/os. 
  • GRUPA  20-50 osób – KOSZT 25 zł/os. 
  • GRUPA powyżej 50 osób – KOSZT 23 zł/os. 
Cena warsztatów obejmuje materiały do pracy, opakowanie na gotową figurkę oraz dyplom za udział w zajęciach.


Zapraszam do kontaktu :

Telefonicznie pod nr 886312845

Mailowo : rozowa.patera@gmail.com 

Moje prace:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz